Joomla! CMS
Joomla! web siteleri ve güçlü çevrimiçi uygulamaları yapabileceğiniz ödüllü bir içerik yönetim sistemidir.

 • eklenecek

  eklenecek

 • Ürünleriniz ev yapımı mı

  Tüm ürünler sipariş üzerine size özel olarak hazırlanmakta en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır; hiçbir toz karışım, hazır malzeme ya da katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünlerin yapımında kullanılan malzemeler evlerimizde tükettiğimiz gibi en kaliteli markalardan seçilmektedir.

 • Ürünlerinizin minimum sipariş miktarı nedir

  Pasta: En az 10 kişilik.

  Kurabiye: En az 20 adet

  Cupcake: En az 12 adet

  Yaprak Sarması (Dolma): 1 Kg

  Kuru pasta: 1 kg

  Fırın Sütlaç: 10 Adet

  Poğaça Börek : 10 Adet

 • Ne zaman sipraiş vermeliyim

  Siparişinizi teslim almak istediğiniz tarihten en az 1 hafta öncesinde kesinleştirmemiz gerekmektedir. Sipariş adedi arttıkça süre de uzayabilir. Düğün nişan gibi yüksek miktardaki siparişlerinizi en az 15 gün öncesinde kesinleştirmemiz gerekmektedir.

 • Siparişlerimin ödemesini nasıl yapabilirim
  Elden teslimlerde , teslimat sırasında nakit, kargo teslimlerinde ,ürünler kargoya verilmeden önce, ilgili hesap numarasına havale şeklinde yapabilirsiniz. Kredi Kartı ödeme sistemimiz yoktur.
 • Kargo ve teslimat hakkında bilgi verebilir misiniz
  İstanbul Avrupa Yakası siparişlerde ürünler için teslimat alıcıya aittir. Pastalar, cupcake’ler ve çubuklu kurabiyeler oldukça hassas oldukları için kargo ile gönderilmemektedir. Poşetli kurabiyeler , Türkiye’nin her yerine kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir.
 • Fiyatlandırma nasıl oluyor
  Ürün fiyatı belirlenirken; tasarım, kişi sayısı/adet ve içerik bilgisi göz önünde bulundurulmaktadır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor

Alternatif yöntem, Localhost'ta veya sunucunuzda kullanabileceğiniz alternatif bir yöntem var. Joomla 2.5 ve en son Joomla sürümleriyle uyumlu üçüncü taraf uzantıları, hangi Joomla sürümlerinin yüklü olduğuna bağlı olarak genellikle farklı dosyalar kullanır.