eBlog
Web Adına sosyal paylaşım Kişisel Bloğum

Ücretsiz stok fotoğraflarda kullanım hakları hakkında bu ücretsiz stok sitelerinden indireceğiniz resimler tüm görseller Creative Commons Zero (CC0) lisansına sahiptir.

Web siteniz yavaşmı? o halde  Hızlandırın web sitenizi hızlandırmanın yollarından birtaneside cache (önbellek)  özelliğidir, litespeed Önbellek Eklentileri LSCache eklentileri ile popüler web uygulamalarını minimum telaşla turbo şarj edebilirsiniz

Joomla şifremizi çeşili sebeplerle kaybetmiş olabiliriz Bu belki bir hack girşimi sonucu, belki tamamen unutma ya da phpmyadmin üzerinde çalışırken hata yapma sebebiyle olabilir. Admin Şifresi için Cpanel den PhpMyAdmin içerisinde bulunan  mysql  tablolardan değiştirebiliriz bunu arama motoru yardımı ile veya Users tablosundan yaparız, Joomlanın tümsürümlerinde geçerlidir.

Kısaca Hosting nedir? ve Domain Nedir? ne işe yarar bunu anlatacağım, Öncelikle şöyle diyelim HOSTİNG bizim Arsamız olsun Alan Adı da Evimiz yani önce bir arsa alıp içine ev inşaa edeceğimizi düşünelim,

Günümüz de en iyi web siteleri , bir web sitesinde tek bir kod satıra dokunmak zorunda kalmadan değişiklik yapmanıza olanak tanıyan kullanımı kolay içerik yönetim sist emleri (CMS) ile güçlendirilmiştir .